Фекальні/дренажні насоси TATRA-Line

Дренажний насос Tatra-Line

Повесні, як тільки починає танути сніг, або в період дощів доводиться рятувати будинки від підтоплення, відкачувати воду з котлованів або басейнів. Одним відром з таким завданням не впоратися, тому і приходять на допомогу дренажні насоси.

Що таке дренажний насос

Це конструкція, призначена для виконання вузького кола робіт:

  • видалення рідин з різними домішками з будівельного майданчика;
  • осушення траншей;
  • відведення стічних вод у побуті.

Кожен дренажний насос оснащений спеціальним поплавком, який допомагає регулювати рівень середовища. І хоча він підходить для експлуатації в різних умовах, перекачування вибухонебезпечних та пожежонебезпечних рідин неприпустиме.

Як обрати дренажний насос

Купуючи обладнання Tatra Line для відкачування забруднених рідин, звертайте увагу на такі особливості:

  • умови експлуатації — якщо агрегат не призначений для роботи із середовищем, що містить великий відсоток піску або великих каменів, він швидко вийде з ладу;
  • арифметичні підрахунки — пристрій з невеликою потужністю може не впоратися з поставленими завданнями;
  • матеріал корпусу — для використання в промисловості підходять вироби з чавунним верхом, для відкачування води вдома — сталеві або пластикові моделі;
  • метод установки — занурювальні конструкції допомагають осушити підвали та басейни; поверхневі підходять для насосних станцій, колодязів; напівзанурювальні незамінні при відкачуванні стічних вод з льохів.

Якщо ви не знаєте яку модель придбати, наш консультант допоможе визначитися з вибором.

Дренажно-фекальний насос

Системи для септика, брудної води та каналізації у нас представлені двох варіантів – TATRA WQD -1-1,1 та TATRA WQD -2-2,6. Ці конструкції здатні перекачувати стоки з вмістом мулу, фекалій та рідин, у складі яких є колоїдні та маслянисті речовини.

Хоча вважається, що фекально-дренажні моделі більше призначені для каналізаційних систем, цей агрегат намагаються купити сільські, лісові та садівничі господарства в Україні. Вони використовують занурювальний насос для подачі води з цистерн, річок та озер.

Побутові дренажні насоси Tatra Line

Дренажні насоси для дачі повністю можуть замінити водяні помпи та експлуатуватися в колодязях, щоб перекачувати чисту воду, використовувати яку можна як у побутових потребах, так і для поливу саду та городу.

Купівля та обслуговування

Придбати за оптимальною ціною занурювальні або поверхневі моделі для перекачування рідин — уберегти споруди від підтоплення та завжди мати воду для поливу рослин.

Tatra Line пропонує хороші умови для співпраці, якісну продукцію, що пройшла лабораторні дослідження, та відправлення товару вчасно. Також у нас є сервісні центри насосів – як у Києві, так і в інших містах по всій країні.