МЕХАНІЧНЕ РЕЛЕ ТИСКУ ВОДИ ВІД TATRA Line

Механічне реле тиску води від Tatra Line

Реле тиску механічне — те, без чого не обійтися за умови забезпечення приватного будинку або інших об’єктів системою водопостачання. Пристрій йде в комплекті (не завжди) з накопичувальним баком та насосом; регулює роботу акумулятора, вимикаючи його та включаючи в потрібний момент. Механічний контролер тиску води Tatra Line відомий тривалим експлуатаційним періодом та доступною ціною, через що користується великою популярністю. Реле просте в експлуатації, адже правильно встановивши та налаштувавши пристрій, воно самостійно контролюватиме рівень тиску рідини у трубопроводі.

Механічне реле – ваш комфорт та захист насосної станції від передчасного зносу.

Де використовується механічний регулятор тиску Tatra Line

Реле тиску — незамінний пристрій, здатний керувати свердловинними, відцентровими, поверхневими та занурювальними насосами без людського втручання. Його експлуатують в інженерних комунікаціях комунального та технічного призначення, на водозаправних об’єктах, у зрошувальних спорудах та водних мережах пожежогасіння.

Складається контролер Tatra Line із пластикового або чавунного корпусу, працює при напрузі 220–230 В та має діаметр підключення — ¼ дюйма. Насосна станція, оснащена таким регулятором, здатна перекачувати воду, температура якої не перевищує +40С.

На що звертати увагу обираючи контролер?

Купуючи реле для занурювального насоса, відцентрового або поверхневого, звертайте увагу на такі нюанси:

  • максимально споживаний струм;
  • витрачання рідини на годину;
  • умови експлуатації;
  • спосіб підключення;
  • температуру води.

Пам’ятайте: від правильного вибору залежить ефективність роботи насосного обладнання та ваш комфорт. Якщо ви не знаєте, яку автоматику придбати для насоса, електронну чи механічну, наш консультант допоможе визначитись із вибором.

Принцип роботи механічного реле тиску води

Автоматична насосна станція, оснащена механічним регулятором, працює за простою схемою. Під час монтажу контролера виставляють номінальний, максимальний та мінімальний робочий тиск. Як тільки рівень рідини опускається нижче за встановлені параметри, реле спрацьовує і запускає акумулятор в роботу. Якщо вода досягає максимального значення, насос вимикається.

Переваги використання регуляторів тиску води

Встановлюючи механічне реле, ви насамперед економите кошти, адже стабілізувавши тиск у трубопроводі, витрата води стане рівномірною. Крім того, стабілізується і температура рідини, що дуже комфортно.

Якщо хочете купити механічне реле тиску води від Tatra Line, перегляньте наш каталог і виберіть потрібний варіант.