Поверхневий насос
TATRA-line JET200L

Насоси JEТ-200L призначені для перекачування чистої води з свердловин, колодязів, ємності та інших джерел, крім того насоси можуть бути використані в станціях автоматичного водопостачання. Категорично забороняється перекачування насосом забрудненої води, що містить абразивні речовини і волокнисті включення, оскільки це призведе до інтенсивного зносу насоса і зниження його напору і продуктивності, а також може стати причиною заклинювання валу електродвигуна і виходу насоса з ладу. У воді не повинні міститися частинки з лінійним розміром більше 1 мм. Загальна кількість механічних домішок не повинно перевищувати 100 г / м3. Допустимий діапазон температур перекачується рідини — від + 1 ° С до + 35 ° С, при температурі навколишнього середовища від + 1 ° С до + 40 ° Сі вологості повітря не більше 70%.

Категорично забороняється перекачування насосом забрудненої води, що містить абразивні речовини і волокнисті включення, оскільки це призведе до інтенсивного зносу насоса і зниження його напору і продуктивності, а також може стати причиною заклинювання валу електродвигуна і виходу насоса з ладу.

У воді не повинні міститися частинки з лінійним розміром більше 1 мм.

Загальна кількість механічних домішок не повинно перевищувати 100 г / м3.

Допустимий діапазон температур перекачується рідини — від + 1 ° С до + 35 ° С, при температурі навколишнього середовища від + 1 ° С до + 40 ° Сі вологості повітря не більше 70%.

Характеристики продукції:

Торгова марка TATRA-Line
Вид насосу Відцентровий
Матеріал корпусу Чавун
Спосіб установки насосу Поверхневий
Максимальний напір 46 м
Пропускна здатність 4.2 куб.м/год
Напруга мережі 220~240 В
Споживана потужність 1500 Вт
Глибина до дзеркала води 9 м
Кабель 1 м кабелю + вилка євро
Якість води Чистий
Вага 13,6 кг
Ширина 180 мм
Висота 205 мм
Довжина 435 мм
Діаметр роз’єму з’єднання 1 дюйм
Країна реєстрації бренду Польща
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців