Автоматика для насосів

МЕХАНІЧНЕ РЕЛЕ ТИСКУ ВОДИ TATRA Line

ЕЛЕКТРОННЕ РЕЛЕ ТИСКУ ВОДИ TATRA Line

Декілька слів про автоматику від Tatra Line

Щоб підвищити зручність експлуатації насосного обладнання, без автоматики не обійтись. Завдяки таким пристроям увімкнення/вимкнення конструкцій, регулювання води та температури, захист насоса від сухого ходу та гідроударів виконується без участі людини.

Автоматика для насосної станції

В інтернет магазині TATRA Line представлений великий вибір автоматики для насосної станції.

  • Механічне реле тиску TATRA Line PС-9, РС-2, МС-3, МС-9А – використовується в приміщеннях з непостійним водозабором та підтримує потрібний показник тиску в трубі при безперервному потоці води. Зазвичай продають у комплекті: насос + накопичувальний бак.
  • Електронний контролер TATRA Line PC-10, PC-10А (перезапуск), РС-13, РС-13А з розеткою, РС-15 – захищає обладнання від перепаду тиску, знижує витрату води та допомагає на виході підтримувати потрібні показники. Складається з корпусу, в який вмонтовано електроніку.

Придбати електронний котролер та механічне реле TATRA Line — забезпечити насосне обладнання тривалий експлуатаційний період.

Автоматика для глибинного насосу

Зовсім неважливо, що ви хочете купити — автоматику для водяного насоса, дренажного, фекального або відцентрового — уважно вивчайте вказану в інструкції інформацію, а якщо потрібна допомога, звертайтеся за консультацією до фахівців. Пам’ятайте: не завжди раціонально платити велику суму за систему, використання якої у вашій ситуації буде невигідним.

Крім того, купуючи контролер, спочатку уточніть, яка система захисту вмонтована у ваш насос. Наприклад, сучасні виробники випускають обладнання, в комплект якого входить поплавок та захист від сухого ходу.

Автоматика для занурювальних та свердловинних насосів

Автоматика для занурювального насосу представлена на сайті відомою польською торговою маркою TATRA Line. Виробник виготовляє контролери, які добре зарекомендували себе – завдяки високій якості та тривалому експлуатаційному періоду.

Працює автоматика управління для свердловинних насосів за простим принципом: прилад встановлюють на вихідному патрубку акумулятора і, як тиск падає нижче заданого показника, спрацьовує автоматика і включає помпу. Коли параметри досягають потрібного рівня, акумулятор припиняється.

Щоб придбати блок автоматики для водяних насосів (свердловини, колодязів), залиште свою заявку на нашому сайті. Якщо є питання, поставте менеджера в чаті.

Автоматика для побутової насосної станції або циркуляційного насоса високої якості за розумною ціною – таке можливе лише в інтернет-магазині TATRA Line.