Свердловинні насоси TATRA-Line

Насоси для свердловини TATRA LINE це занурювальні агрегати, які встановлюють свердловини конкретного розміру, попередньо пробурені спеціально для таких помп. За допомогою троса насос опускається в свердловину та кріпиться в ній. Після цього резервуар закривають оголовком. Ці механізми дають можливість організувати водопостачання будинку за містом та дачі.

Ви можете вибрати та купити хороший відцентровий або самовсмоктуючий насос за доступною ціною на нашому сайті. Ми рекомендуємо Вам бренд TATRA LINE продукцію спільної розробки Польщі та України!

Підбір свердловинного насосу

Для вибору потрібного свердловинного насоса, необхідно взяти до уваги ряд важливих характеристик:

  • такі механізми компактніші;
  • вони потужніші за інші агрегати;
  • на відміну поверхневих, вони розміщуються у самій свердловині, а не зовні.

Так як механізми розміщуються в агресивному середовищі, їх роблять із нержавіючої сталі або композитів, щоб вони служили довше. Як, наприклад, свердловинний шнековий електронасос TATRA 4QGD2,2-60-0,5. Вони здатні піднімати воду із глибини до 650 метрів.

Щоб точно знати який агрегат потрібен, треба розрахувати обсяг води, що використовується. Виходячи з техніки, що використовується (душ, туалет, ванна) і за допомогою формули, обчислюється максимальне значення використання води:

Qmax = EQn, де Qn значення витрати води через конкретний санприлад.

Перш ніж вибрати агрегат, потрібно спочатку пробурити свердловину і отримати паспорт. Завдяки даним із паспорта можна підібрати потрібний свердловинний насос для води. Глибинний насос для свердловини

Глибинний насос для свердловини є ключовим елементом водозабезпечення ділянок за містом. Він дозволяє не тільки відкачувати воду з великої глибини, а й транспортувати її водопровідною системою. Цей агрегат настільки потужний, що навіть може використовуватися в промисловості чи кількох системах водозабезпечення.

За типом конструкції їх можна поділити на:

  • відцентрові насоси;
  • пристрої шнекового типу;
  • гвинтові насоси;
  • насосні пристрої штангового типу

Занурювальний насос для свердловини

Перевага роботи з цими пристроями полягає в тому, що їх можна використовувати цілий рік. Вони мають дуже високу продуктивність. Занурювальні насоси для свердловин створюють хороший напір рідини, що перекачується. Вони абсолютно універсальні у використанні, що дозволяє застосовувати їх у різних сферах.

Водяні насоси для свердловин

Вдома та у господарстві водяні насоси є невід’ємною частиною системи водозабезпечення. Вони служать для перекачування чистої води (без часток різного типу). Якщо довго перекачувати брудну воду, агрегат не прослужить довго.

За принципом роботи їх можна поділити на:

  • глибинні (занурювальні);
  • поверхневі.

Всі насоси для артезіанських свердловин повинні мати потрібні характеристики.