ЕЛЕКТРОННІ РЕЛЕ ТИСКУ ВОДИ

Електронне реле тиску води Tatra Line від польської компанії використовують для автоматизації процесу водопостачання у житлових будинках, невеликих виробничих та офісних приміщеннях, водозабірних станціях, меліораційних та зрошувальних системах. Пристрій працює в автоматичному режимі, вимикає та включає насосне обладнання, витримуючи у трубопроводі потрібний тиск.

Електронний контролер монтують на насоси потужністю до 1,1 кВт із максимальним робочим струмом 10 А. Захист від «сухого ходу» з повторним автоматичним запуском (є 47 спроб через 3 хвилини, 30 та 60) дозволяє вберегти обладнання від поломок та продовжити експлуатаційний період. Датчик тиску води для насоса реагує на «аварію», як тільки рівень напору рідини виявиться нижчим або вищим від зазначених значень.

ЕЛЕКТРОННЕ РЕЛЕ ТИСКУ — І НАСОС ПРАЦЮЄ ЯК ГОДИННИК

Реле тиску керує насосною установкою та забезпечує:

 • комфортний натиск;
 • необхідний тиск у трубах;
 • безпека водопроводу;
 • справність та довгу службу насоса.

ПРИНЦИП РОБОТИ ЕЛЕКТРОННОГО КОНТРОЛЕРА ТИСКУ

Прилад кріпиться на вихідному патрубку гідроакумулятора. При тиску, що впав нижче за заданий показник, автоматика включає насос і вимикає, коли параметр досягає потрібного рівня. Грубо кажучи, електронне реле:

 • стежить, щоб накопичувальний бак завжди був наповнений до необхідної позначки;
 • дозволяє не «ганяти» насосну установку щоразу, коли відкривається кран.

Щоб напірний агрегат не вмикався надто часто і передчасно не зношувався, необхідно правильно налаштувати електронний регулятор, орієнтуючись на характеристики обладнання та об’єм бака. Зазвичай реле включає водозабірне обладнання при 1,5-1,8 атм і вимикає при 2,5-3 атм.

Переваги електронного реле Tatra Line

Визначившись з функціоналом та обсягом робіт, купити насос буде просто. Тут головне правильно встановити автоматику — чим точніше налаштовано реле, тим довше служить обладнання і не вимагає подальшого втручання фахівця.

 • Простота монтажу – електронний контролер можна встановити самостійно сполучним штуцером діаметром ¼».
 • Надійність — порівняно з механічним пристроєм, налаштування в електронному датчику майже не збиваються, зберігаючи параметри навіть при тривалих простоях.
 • Універсальність — регулятор можна під’єднати для насоса будь-якого типу.
 • Гарний зовнішній вигляд — польський виробник випускає датчики сучасного дизайну, тому якщо вони будуть на очах у всіх, інтер’єр приміщення ні крапельки не постраждає.
 • Оптимальна ціна — вартість реле залежить від моделі, але залишається доступною для середнього споживача.

Важливо! Обираючи контролер, спочатку визначтеся з робочими параметрами мережі: максимальний тиск у системі при відключенні/вмиканні насосного обладнання; тиск у повітряній камері гідроакумулятора.

Електронний контролер Tatra Line — один із головних компонентів насосного обладнання, що дозволяє налаштовувати агрегат залежно від переваг господаря, технічних характеристик пристрою, трубопроводу та свердловини. Якщо ви хочете продовжити життя насоса і постійно мати в будинку воду, перегляньте наш каталог і виберіть потрібний варіант. Ви також можете скористатися консультантами.